شرکت طب داخلی پیشرو، در سال 1383 به صورت رسمی تاسیس شد و زیرمجموعه ای از گروه بازرگانی فلیپ فلاپ با سابقه 40 ساله، به عنوان وارد کننده تجهیزات ، ابزار و اقلام مصرفی پزشکی فعالیت خود را آغاز نمود . این شرکت با بهره گیری از مشاورین ارشد سیستم های مهندسی و تحقیق و توسعه ، اطلاع از تکنولوژی و دانش فنی در عرصه های مختلف و بهره گیری از سرمایه های انسانی و بازاریابی علمی با نزدیک به 40 سال تجربه همواره در تلاش است تا همگام با تکنولوژی های روز دنیا حرکت کند و با انتقال دانش فنی به کشور ، سبب ارتقاء کیفیت درمان و سلامت جامعه گردد.

ما در راستای ارتباط با مشتری و تحقق شعار مشتری مداری ، با سرمایه گذاری روی سرمایه های انسانی و طراحی روش ها و فرآیندهای کاری صحیح ، بستر مناسبی را برای انتقال صدای مشتری به سطوح مختلف سازمان پدید آورده و خود را ملزم به پاسخگویی می دانیم.

شرکت طب داخلی پیشرو با توجه به شایستگی ها و مزیت رقابتی خود موفق به اخذ نمایندگی در حوزه های گوارش، ریه، بیهوشی، زنان، ارولوژی، آندوسکوپی، و جراحی موفق به اخد نمایندگی از شرکتهای معتبر بین المللی مانند شرکت ژاپنی Pentax که یکی از معتبرترین و بزرگترین شرکت های تولید تجهیزات پزشکی در جهان می باشد، گردید.

از دیگر شرکای تجاری شرکت طب داخلی پیشرو ، شرکت امریکایی Intelligent Endoscopy، شرکت FibroTouch، کمپانی Laborie، کمپانی MedWork می باشند که از تکنولوژی¬های روز دنیا در حوزه تولید تجهیزات پزشکی برخوردارند.

شرکت طب داخلی پیشرو با اخذ گواهی نامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO 13485 و استقرار آن همواره کوشیده است تا از سیستم های مدیریت نوین در ارائه خدمات خود به مشتریان بهره مند شده و در مسیر بهبود مستمر گام بردارد.

همکاری نزدیک با پزشکان متخصص مراکز درمانی و دانشگاه های علوم پزشکی داخل و خارج از کشور، برگزاری همایش ها و کنگره های پزشکی، و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی از جمله خدمات شرکت طب داخلی پیشرو در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی می باشد.

مدیریت شرکت ضمن بهره‌مندی از تجربه مستمر و تنوع محصولات و خدمات ارائه شده در دوران ثمر بخش حیات خود قادر گردیده تا با توسعه كمي و كيفي فعاليت ها و تمرکز بر بهبود مداوم عملكردها و همچنين پرداختن به رضايت مشتریان ، علاوه بر گسترش فيزيكي شرکت سهم عمده‌اي در ارائه دانش و خدمات در زمینه تجهیزات پزشکی را به خود اختصاص دهد و در ميان همكاران و رقبا مكان ويژه‌اي را به خود اختصاص داده است ؛ به گونه‌اي كه كنترل ها و بررسي هاي منظم كارشناسان ذیصلاح از كيفيت و همچنين كفايت خدمات و سوابق عملکرد ، مؤيد توانايي و آشنايي مديران و متخصصان شرکت با جديدترين و پيشرفته‌ترين دانش ها و اطلاعات از جمله روش هاي عملكردي و استانداردهاي بين المللي مي ‌باشد.

شرکت طب داخلی پیشرو با بهره گیری از پرسنل متخصص و با امکانات و فضای مناسب در واحد واحد خدمات فنی پس از فروش وظیفه ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه های وارداتی را بر عهده دارد.

چشم انداز ما این است که یک سازمان مبتنی بر ارزش ها داشته باشیم، و راه حل های مشتری محور در بالاترین استانداردها ارائه دهیم. کار ما با اجرای پروژه مشتری شروع نمی شود و به پایان نمی رسد. چشم انداز ما این است که یک شرکت درجه یک باشیم و در قلب این دیدگاه مفهوم اصلی مسئولیت نهفته است. در طب داخلی پیشرو، ما اعتقاد داریم که در قبال مشتریان ، کارمندان و جامعه مسئول هستیم. هدف نهایی ما به اشتراک گذاری دانش و تخصص خود در راستای اعتلای سطح سلامت جامعه می باشد.

ماموریت مجموعه شرکت های فلیپ فلاپ در شرکت و جامعه، با توجه به رعایت ارزش های شرکت و دیدگاه آن ، نیاز جامعه و کار تیمی ، رسیدن به سودی مادی و معنوی همسو با رعایت حقوق مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت از طریق:

 – قبول چالشهای کاری و شخصی و ارائه راه حل آنها
 – بالا بردن دانش کاری و رسیدن از نداشته ها به داشته ها
 – قرار گرفتن در جای مناسب با توجه به مهارتها و دانش کاری در جهت:
   “پر بار ساختن زندگی انسانهایی که با آنها در تماس هستیم” می باشد.

1. قانون طلایی: با دیگران همانگونه رفتار کنید که میخواهید با شما رفتار شود. این اصل بسیار ساده، موثر و مهم بوده و در محیط کار، خانواده و اجتماع قابل اجرا است.
2. وحدت دیدگاه واحد و یکسان: وجود وحدت دیدگاه یکسان از سوی اعضای شرکت و حرکت به سمت یک هدف واحد متضمن موفقیت شرکت، ایجاد قدرت جمعی و نیل به اهداف تعیین شده می باشد.
3. ساختار مشترک با خانواده: ساختار شرکت بر مبنای خانواده استوار بوده و اصول ارزشی خانواده و محیط کار از قبیل اعتماد، احترام، همکاری، وفاداری و محبت مشابه و یکسانند.
4. ساختار موفقیت و رهبری: رشد کیفیت و رهبری در هر یک از اعضا و فراهم نمودن بستر مناسب برای تشویق و تحریک خلاقیت افراد منجر به کسب موفقیت و پیشرفت شرکت گردد.
5. آموزش دائمی و مستمر: آموزش دائمی و مستمر از دیگر محور های ارزشی شرکت بوده و بجهت پیشرفت شخصی و ارتقا کیفیت و بازده در هر دو بعد خانواده و محل کار اثر گذار است.
6. اعضا به عنوان ارزشمند ترین سرمایه : تعهد، وفاداری، مهارت ها، تجارب، و تمایل اعضا در فعالیت های روزانه و کسب موقعیت های آینده از هر ابزار و سرمایه دیگری برای شرکت با ارزشتر است.
7. عدم وجود حد و مرز برای خلاقیت: شرکت به خلاقیت و نوآوری اعضا ارج می نهد و محدودیتی نیز برای آن قائل نبوده و به اندیشیدن افراد به خارج از چهارچوب های معمول تمرکز می کند.